KOMPLETNÉ RIEŠENIA
     interiérov na mieru


montáž
proces výroby
KVALITA NAD ZLATO


Základom najlepších produktov sú najlepšie suroviny. Preto aj v kvalitatívnej triede reziva A+ ručne preberáme a použijeme len tie dosky, ktoré sa najviac hodia pre konkrétny účel. To je dôvodom, pre ktorý sú maesi:f stoly zlepené z troch až piatich výrezov kmeňa, príjemne symetrické vo farbe a textúre.
Najčastejšie pracujeme s dubovým a orechovým masívom, často krát doplneným o prvky z kovu, skla, kameňa, preglejky, či MDF.
Radi pracujeme aj s exotickými drevinami a nekonvenčnými materiálmi.

     Používame najmodernejšie technológie a overené stolárske postupy, čoho výsledkom je obrovská presnosť a spoľahlivosť výrobkov.
Ovládame širokú škálu technologických postupov a disponujeme dostatkom odvahy a chute prekonávať nové výzvy.
povrchová úprava
DOTKNITE SA DREVA
     

     Primárnou povrchovou úpravou v maesi:f je ručne vmasírovaný olej, alebo tvrdý voskový olej. Ten zabezpečí zvýšenú odolnosť voči nečistote a mechanickému opotrebeniu, krásne zvýrazní kresbu a farbu dreva, je zdravotne nezávadný a tiež nesie minimálnu environmentálnu záťaž.
Takúto povrchovú úpravu je možné po poškodení vekom veľmi jednoducho zrenovovať aj v domácich podmienkach za pár minút. Pridaním pigmentov nám olej umožňuje prifarbenie dreva do širokej škály odtieňov podľa požiadaviek klienta. Ponúkame však aj možnosť úpravy povrchu opaľovaním či striekaním syntetickým lakom alebo farbou.
© 2020 maesif s.r.o.